trip
Nasz dom - Hotel Jelenia Góra

O Naszym Domu

Butikowy Hotel „VILLA NOVA” - Karkonosze na wyciągnięcie ręki (Jelenia Góra)

Hotel posiada dwuosobowe pokoje oraz dwupokojowe apartamenty składające się z sypialni i saloniku, w którym może spać trzecia, a nawet czwarta osoba. Zadbalismy o prostotę, elegancję, wygodę oraz dyskretny luksus. Zrobilismy wszystko, by stworzyć indywidualne, prywatne pokoje gościnne, a nie zwykły, bezimienny hotel, w którym Gość jest tylko numerem pokoju. Wszystkie pokoje posiadają oprocz bardzo wygodnych łóżek, kącik do siedzenia, obszerne łazienki, telewizor i bezprzewodowy internet.

Hotel w Jeleniej Górze

Butikowy Hotel „VILLA NOVA” to wyjątkowa atmosfera i releksujący spokój. Przebywając u nas nie jesteście Państwo tylko klientami hotelowymi, ale przede wszystkim mile widzianymi Gośćmi, z którymi chętnie dzielimy się informacjami o tej wyjątkowo ciekawej okolicy. Wiemy co warto zobaczyć, dokąd pójść niestandardowymi sciezkami, gdzie dobrze zjeść i jak uczcić specjalne okazje. Może kolacja przy świecach w pobliskim pałacu? A może leniuchowanie w rozległym ogrodzie z ciszą i widokami na okoliczne lasy, łąki i góry?

Wakacje w górach

Butikowy Hotel „VILLA NOVA” został zbudowany z zastosowaniem ekologicznych technologii. Za ogrzewanie i ciepłą wodę jest odpowiedzialna beaemisyjna pompa ciepła, za świeże powietrze w obiekcie – wentylacja z odzyskiem ciepła. Ekologia i natura kierowaly nami również podczas urządzania wnętrz – drewniane podłogi, spokojne w kolorach lniane i bawełniane tkaniny, meble z masywnego drewna.

W ceny pokoi wliczone są śniadania. Oferujemy również trzydaniowe kolacje składające się z przystawki lub zupy, dania głównego oraz deseru. Fakt, że gotujemy tylko dla naszych Gości gwarantuje świeżość i „domowy” smak. Staramy sie zaopatrywac w świeże naturalne, regionalne produkty – jarzyny, jaja, kiełbasę oraz sezonowo w kozie i krowie sery.
Należymy do sieci SLOW FOOD.

Winna piwniczka (hobby pana domu) jest zawsze dobrze zaopatrzona, bo po prostu lubimy dobre wina....

Butikowy Hotel „VILLA NOVA” nadaje się również na małe, rodzinne lub firmowe imprezy zamknięte. W takich wypadkach można wynająć cały dom i zamówić całodzienne wyżywienie.

Dobry drink na tarasie (latem) albo przy kominku (zimą lub jesienią) z książką lub przyjaciółmi, czyż nie jest to kusząca propozycja.

Zapraszamy! – Ewa i Pawel Kucharscy

 

hotel jelenia góra